Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FK Dubnica nad Váhom 9 8 0 1 23:10 24 16 9 69.45
2 FK Poprad 10 8 0 2 20:9 24 15 6 72.61
3 MFK Dukla Banská Bystrica 9 7 0 2 23:11 21 14 3 72.89
4 MFK Skalica 10 6 2 2 15:11 20 13 2 72.38
5 MŠK Žilina B 9 5 0 4 20:18 15 12 3 71.83
6 FK Železiarne Podbrezová 10 5 0 5 15:14 15 11 -6 72.77
7 MFK Ružomberok B 10 5 0 5 17:21 15 10 3 81.15
8 FC Petržalka 10 4 1 5 17:18 13 9 -2 69.94
9 MFK Tatran Liptovský Mikuláš 9 4 1 4 11:13 13 8 -2 71.33
10 KFC Komárno 9 3 3 3 9:13 12 7 -3 69.23
11 MŠK Púchov 9 3 2 4 11:10 11 6 -1 70.15
12 Partizán Bardejov BŠK 10 3 2 5 12:14 11 5 -4 70.93
13 FC KOŠICE 10 2 3 5 13:12 9 4 -6 77.7
14 ŠK Slovan Bratislava futbal B 9 2 0 7 6:15 6 3 -6 72.75
15 FC ŠTK 1914 Šamorín 9 1 3 5 7:19 6 2 -3 72.24
16 SLAVOJ Trebišov 10 0 3 7 10:21 3 1 -3 71.17

Zimná liga - 2.kolo

Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „červení“:
Hornák Lukáš, Červeň Tobiáš, Lnager Norbert, Hlatký Jakub, Jacko Daniel, Berky Filip, Tranvan Roman, Štefíček Jozef, Šimko Leon
 
Nominovaní chlapci za MFK Dubnica n/V. „modrí“:
Húdok Alex, Brunner Jakub, Teplička Timotej, Šimko Timur, Púček Lukáš, Vrábel Adam, Bednár Denis
 
Góly:
Hornák Lukáš - 3 góly
Langer Norbert - 2 góly
Šimko Leon - 2 góly
Teplička Timotej - 7 gólov
Brunner Jakub - 2 góly
Púček Lukáš - 1 gól
Šimko Timur - 3 góly
Vrábel Adam - 1 gól
Bednár Denis - 1 gól
 
Celkové poradie skupina „A“:
1 miesto:       MFK Dubnica n/Váhom „modrí“
2. miesto:        MFK Dolný Kubín
3. miesto:        FC Petržalka akadémia
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava
5. miesto:        TJ KOVO Beluša - odstúpili pre chorobu
 
Celkové poradie skupina „B“:
1. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce
2. miesto:        FK Tempo Partizánske
3. miesto:      MFK Dubnica n/Váhom „červení“
4. miesto:        FK Inter Bratislava

5. miesto:        MFK Ilava

 
Po sčítaní bodov 1. a 2. kola do finále postupujú:
Skupina „A“:                                                                      
1. miesto:        MFK Dubnica n/Váhom „modrí - 22 bodov
2. miesto:        MFK Dolný Kubín - 19 bodov
3. miesto:        FC Petržalka akadémia - 12 bodov
4. miesto:        FK Lokomotíva Trnava - 6 bodov
 
Skupina „B“:
1. miesto:        FK Tempo Partizánske - 19 bodov
2. miesto:        FŠ Royaldom Častkovce -17 bodov
3. miesto:        FK Inter Bratislava - 12 bodov
4. miesto:        MFK Ilava (za Dubnicu n/V.“červení“) - 9 bodov